WE ARE

CONSTRUCTING VISION

ABOUT MCE GLOBAL

It is a multidisciplinary construction and contracting company established with the aim of carrying 25 years of domestic experience in qualified and large-scale projects on contracting, engineering and project management to international projects. With its innovative strategies and integrated management approach, MCE Global aims to create a reputation for being a professional international construction company by carrying our dynamic talent, collaborative spirit and constantly growing knowledge from Istanbul to various parts of the world.

HAKKIMIZDA

Taahhüt, mühendislik ve proje yönetimi üzerine, nitelikli ve büyük ölçekli projelerdeki 25 yıllık yurtiçi deneyimini, yurtdışı projelere taşımayı hedefleyerek kurulmuş multidisipliner inşaat ve taahhüt firmasıdır.
MCE Global, yenilikçi stratejileri ve entegre yönetim yaklaşımı ile dinamik yeteneğimiz, ortak çalışma ruhumuz ve sürekli büyüyen bilgi birikimimizi İstanbul’dan Dünya’nın çeşitli yerlerine taşıyarak, profesyonel uluslararası bir inşaat firması olma konusunda saygınlık oluşturmayı hedeflemektedir.

OFFICE & TEAM

Our headquarters is located in Beyoglu,which is the heart of history and culture in Istanbul, the center of Turkey.
The key to success is to have a responsible, creative and experienced team.We know that enrichment by sharing our experiences, creating a business life culture and office life are the most important needs and we focus entirely on human.

OFİS & TAKIM

Merkez ofisimiz Türkiye’nin merkezi İstanbul’da, tarihin ve kültürün kalbi Beyoğlu’nda bulunmaktadır. Başarının anahtarı, sorumluluk sahibi, yaratıcı ve deneyimli bir ekibe sahip olmaktır.
Deneyimlerimizi paylaşarak zenginleştirmenin, iş hayatı kültürü yaratmanın,ofis yaşamının en önemli ihtiyaçları olduğunu biliyor ve tamamen insana odaklanıyoruz.